PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri

PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme, Tesisat Temizliği Konularında 15 Yıldan Fazla Bir Süredir Hizmet Vermektedir. Bursa'da Petek Temizliği, Kombi Bakımı Hizmetinde Kalitesinden ve Müşteri Memnuniyetinden Öden Vermeyen PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Hizmetini Sorunsuz Olarak Alabileceğiniz Firmadır. Bursa Nilüfer, Özlüce, İhsaniye, Balat, Çekirge, Yıldırım, Osmangazi, Odunluk, Bademli, Beşevler, Görükle, Namazgah, Setbaşı, Altıparmak, Üçevler, Yunuseli Petek Temizliği, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme Hizmeti İçin Bizimle Görüşebilirsiniz.

Kalorifer Tesisatı Temizleme Bakımı Temizliği Nasıl Yapılır ?


Kalorifer Tesisatı Temizliği 5 Yılda Bir Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Zamanla Tesisatınızda Oluşan Tortular Pislikler Ve Yabancı Maddeler Tesisatınızın Düzensiz Çalışmasına Sebep Olur. Kalorifer Tesisatı Ne Kadar Sağlıklı Çalışırsa ve Görevini Ne Kadar İyi Yaparsa Bizlerde Mutfak, Banyo, Kalorifer Gibi Kullanım Alanlarımızda O Kadar Fazla Ölçüde Verim Alırız. Sağlıklı Çalışan Bir Isınma Tesisatı Hem Isınma Sistemimizi Rahatlatlatır Hemde Faturalarımızın Büyük Ölçüde Düşük Gelmesine Yardımcı Olur. Kış Aylarında Düşük Fatura Tutarlarıyla En Üst Seviyede Isınmak İçin Kalorifer Tesisatı Bakımlarınızı Her Yıl Düzenli Olarak İşinde Uzman Kişilere Yaptırın.Kalorifer Tesisatı Bakımı Özellikle Yakıt Tasarrufu Sağlamanızda En Önemli Etkendir. 5 Yılda Bir Düzenli Olarak Temizlenen Ve Bakımı Yapılan Tesisatlar Daha Verimli Olarak Çalışmakta Ve Görevini En İyi Şekilde Yapmaktadır. Kalorifer Tesisatlarınızın Bakımını 5 Yılda Bir Düzenli Olarak Yaptırmanız Yakıt Tasarrufu, Isı Kaybını Önlemenin Yanı Sıra Tesisatınızın Ömrünüde Uzatmaktadır.

Hizmetlerimiz

Petek Temizleme

Petek Temizliği Bakımı Kış Aylarında Evinizin İşyerinizin Isınma Sisteminizin Sağlıklı Olarak Çalışmasına Isı Kaybı Yaşanmaması ve Tasarruf Sağlanması İçin Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Petek Temizleme İşlemi Uzman Deneyimli Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılmalıdır.

Kombi Bakımı

Kombi Temizleme İşlemi Her Yıl Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Kombiler Isınma Sistemlerimizin Can Damarıdır. Kombileriniz Ne Kadar Sağlıklı Çalışırsa ve Görevini Ne Kadar İyi Yaparsa Bizlerde Mutfak, Banyo, Kalorifer Gibi Kullanım Alanlarımızda O Kadar Fazla Ölçüde Verim Alırsınız.

Tesisat Temizliği

Kalorifer Tesisat Temizliği İşlemi 2 Yada 3 Yılda Bir Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Isınma Tesisatlarınız Kullanıldıkça İçersinde Zamanla Tortular Pislikler Birikmektedir. Bu Gereksiz Birikintiler Sıcak Suyun Tesisatınızın İçinde Dolşmasına Engel Olurken Bir Yandanda Kombinizin Sürekli Çalışmasına Ve Bunun Devamında Yüksek Faturalar Ödemenize Sebep Olmaktadır.

Bedava İlan Verme