PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri

PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme, Tesisat Temizliği Konularında 15 Yıldan Fazla Bir Süredir Hizmet Vermektedir. Bursa'da Petek Temizliği, Kombi Bakımı Hizmetinde Kalitesinden ve Müşteri Memnuniyetinden Öden Vermeyen PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Hizmetini Sorunsuz Olarak Alabileceğiniz Firmadır. Bursa Nilüfer, Özlüce, İhsaniye, Balat, Çekirge, Yıldırım, Osmangazi, Odunluk, Bademli, Beşevler, Görükle, Namazgah, Setbaşı, Altıparmak, Üçevler, Yunuseli Petek Temizliği, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme Hizmeti İçin Bizimle Görüşebilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?


Petek Temizliği Bakımı Kış Aylarında Evinizin İşyerinizin Isınma Sisteminizin Sağlıklı Olarak Çalışmasına Isı Kaybı Yaşanmaması ve Tasarruf Sağlanması İçin Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Petek Temizleme İşlemi Uzman Deneyimli Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bilinçsiz Olarak Yapılacak İşlemler Sonucunda Yaralanmalar Meydana Gelebilir.Petek Bakımı radyatörlerinizin içerisinde oluşan pisliklerin kalıntıların temizlenmesi için yapılan bir işlemdir. Radyatör bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Radyatörlerinizin bakımını her yıl düzenli olarak yaptırırsanız bu işlem kullanım alanlarınızın daha sağlıklı bir şekilde ısınmasına ve aşırı doğalgaz tüketimine büyük ölçüde engel olacaktır.

Hizmetlerimiz

Petek Temizleme

Petek Temizliği Bakımı Kış Aylarında Evinizin İşyerinizin Isınma Sisteminizin Sağlıklı Olarak Çalışmasına Isı Kaybı Yaşanmaması ve Tasarruf Sağlanması İçin Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Petek Temizleme İşlemi Uzman Deneyimli Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılmalıdır.

Kombi Bakımı

Kombi Temizleme İşlemi Her Yıl Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Kombiler Isınma Sistemlerimizin Can Damarıdır. Kombileriniz Ne Kadar Sağlıklı Çalışırsa ve Görevini Ne Kadar İyi Yaparsa Bizlerde Mutfak, Banyo, Kalorifer Gibi Kullanım Alanlarımızda O Kadar Fazla Ölçüde Verim Alırsınız.

Tesisat Temizliği

Kalorifer Tesisat Temizliği İşlemi 2 Yada 3 Yılda Bir Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Isınma Tesisatlarınız Kullanıldıkça İçersinde Zamanla Tortular Pislikler Birikmektedir. Bu Gereksiz Birikintiler Sıcak Suyun Tesisatınızın İçinde Dolşmasına Engel Olurken Bir Yandanda Kombinizin Sürekli Çalışmasına Ve Bunun Devamında Yüksek Faturalar Ödemenize Sebep Olmaktadır.

Bedava İlan Verme